Vorst zorgt voor vertraging bij reconstructie wegen

Foto: © iStock | ZO-NWS
Gepubliceerd op 5/03/2025 om 16:17
Laatst bewerkt op 5/03/2025 om 17:08

De reconstructie van de Maastrichterstraat en Trichterweg in Brunssum hebben door de vorst eerder dit jaar de nodige vertraging opgelopen. Dat laat de gemeente weten.

Aanvankelijk moesten de werkzaamheden nog voor de carnaval klaar zijn. Dat wordt nu eind maart. Om tijd in te halen wordt de weg, in tegenstelling tot eerdere berichtgeving, nu volledig afgesloten. Het verkeer wordt omgeleid.

In 2022 werden de Maastrichterstraat en de Trichterweg opnieuw ingericht. Het resultaat was niet naar ieders tevredenheid. Zelfs het tv-programma De Rijdende Rechter kwam eraan te pas en beoordeelde de situatie. Na diverse gesprekken met buurtbewoners werden er toch oplossingen bedacht voor enkele problemen.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties