Twee mannen aangehouden na achtervolging in Brunssum

foto © ZO-NWS | Track 88
Gepubliceerd op 28/05/2025 om 09:41
Laatst bewerkt op 28/05/2025 om 11:00

De politie heeft twee mannen aangehouden bij de achtervolging die dinsdag eindigde in Brunssum. Daar strandde het achtervolgde voertuig in de Iepenstraat tegen een lantaarnpaal.

Eén van de verdachten is een 20-jarige man uit Heerlen, de andere man is 21 jaar oud, zonder bekende woon- of verblijfplaats.

De reden dat de politie de achtervolging inzette was dat de auto als gestolen geregistreerd stond. Het zou volgens de woordvoerster van de politie om een korte achtervolging gaan.

De bestuurder probeerde na de aanrijding nog te ontkomen door de bosjes in te vluchten, maar kon even later worden aangehouden. De bijrijder werd eveneens in de boeien geslagen.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties