Straatfeest bij Oad Haander
Op zondag 30 augustus vindt opnieuw het Oad Haander straatfeest plaats bij het gelijknamige café aan de Meuserstraat in Haanrade. Het evenement duurt van 13.00 tot 20.00 uur.
Net als de afgelopen drie jaar staat er een gevarieerd programma met diverse artiesten op het programma. Ook aan de jongste bezoekers is gedacht: voor hen is er een springkussen.
Bij slecht weer wordt het straatfeest naar binnen verplaatst.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.