Oprichter Wim Kierkels van Theaterschool Kiek overleden

foto © ZO-NWS | iStock
Gepubliceerd op 18/06/2025 om 15:25
Laatst bewerkt op 18/06/2025 om 16:50

Op zijn 76e verjaardag is in Bingelrade Wim Kierkels overleden. Hij genoot decennia lang grote bekendheid in de wereld van toneel en theater.

In 1995 startte hij, na jarenlang toneel, cabaret en muziek in café's gespeeld te hebben, met Theaterschool Kiek. Lesgeven was niets nieuws voor de leraar van basisschool De Blijde Boodschap in Kerkrade.

Samen met zijn vrouw stond hij 21 jaar aan de leiding van de school. Zijn inzet voor de kunst en cultuur bleven niet onopgemerkt en in 2014 werd Kierkels benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. In 2017 gingen beiden genieten van hun pensioen in hun woning aan de rand van Bingelrade. Zoon Michèl heeft toen het levenswerk van zijn vader overgenomen.

"Met zijn creativiteit, bevlogenheid en liefde voor het vak liet hij een blijvende indruk achter," laat Toneelvereniging Excelsior uit Kerkrade weten. Wim speelde jarenlang diverse rollen bij de toneelvereniging.

De familie en vrienden hebben in kleine kring afscheid genomen van Wim Kierkels.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Reclame

Advertenties