Oplichters actief in Voerendaal
Bij de Gemeente Voerendaal zijn meerdere meldingen binnengekomen over oplichters. Zij geven zich vaak uit als medewerkers van bekende bedrijven.
Doel is om de mensen geld afhandig te maken of om toegang tot de woning te krijgen. De oplichters spelen vaak in op de goedwillendheid van de mensen. De gemeente vraagt inwoners daarom extra alert te zijn als mensen ongevraagd aan de deur komen om hun diensten aan te bieden.
Op de website van de gemeente Voerendaal zijn tips te vinden hoe u zichzelf kunt beschermen en waar men op moet letten.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.