Brunssum Open van start met internationale damtop
Het Internationaal Brunssum Open Damtoernooi is zaterdag van start gegaan. Een week lang strijden zo'n negentig dammers uit binnen- en buitenland in sporthal Rumpen om de hoogste eer.
Twee deelnemers hebben een jubileum te vieren, want ze doen al voor de 25e keer mee aan het toernooi in Brunssum.
Aan het toernooi doen naast de beste Limburgse dammers ook meerdere grootmeesters mee. Daarmee krijgen regionale deelnemers de kans zich te meten met de internationale top. Titelverdediger Abdoulaye Coulibaly uit Mali behoort opnieuw tot de favorieten. Ook grootmeester Erno Prosman, die het toernooi al vier keer wist te winnen, doet een gooi naar de eindzege.
Het startsein werd zaterdagmiddag om 13.00 uur gegeven. De slotronde wordt op zaterdag 15 augustus vanaf 10.00 uur gespeeld.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.










