Voorzittershamer Kerkraads Symfonie Orkest overgedragen

foto: Kerkraads Symfonie Orkest
Gepubliceerd op 26/05/2026 om 09:25
Laatst bewerkt op 26/05/2026 om 09:39

Tijdens de algemene ledenvergadering van het Kerkraads Symfonie Orkest is Joost Meijs verkozen tot nieuwe voorzitter. Hij volgt per 1 september Norbert Dolman op, die de afgelopen 3,5 jaar leiding gaf aan het bestuur.

Onder het voorzitterschap van Dolman werkte het orkest aan bestuurlijke vernieuwing en een sterker organisatorisch fundament. Zo werden bestuursdocumenten vernieuwd en een nieuw beleidsplan opgesteld, waarin jeugdbeleid een belangrijke rol speelt. Ook zette hij zich in voor samenwerking met andere organisaties.

De nieuwe voorzitter Joost Meijs brengt ervaring mee vanuit zowel de media- als sportwereld. Hij was onder meer hoofd Sales bij TV Limburg en hoofd projecten bij Roda JC. Daarnaast studeerde hij zang aan het conservatorium.

Reclame

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Advertenties