Winkelen in Beek met Seniorenvereniging/KBO Nuth

foto © ZO-NWS | iStock
Gepubliceerd op 26/02/2026 om 15:15
Laatst bewerkt op 26/02/2026 om 17:15

Seniorenvereniging/KBO Nuth organiseert op woensdag 11 maart een gezellig dagje winkelen in Winkelcentrum Makado in Beek.

Dit winkelcentrum is de afgelopen jaren flink uitgebreid en biedt een ruime keuze aan winkels, met voor ieder wat wils. Natuurlijk zijn er ook volop gezellige plekjes om even te zitten, koffie te drinken en iets lekkers te eten.

Verzamelen voor vertrekt is uiterlijk om 9.45 uur op de parkeerplaats bij Sportcomplex Gitek. Er zijn twee wensbussen gereserveerd (geschikt voor 16 personen en 6 rollators). Daarnaast hoopt de organisatie dat enkele leden bereid zijn om als chauffeur mee te rijden.

De terugreis vanuit Makado staat gepland om 14.30 uur. Leden die minder goed ter been zijn en graag thuis worden opgehaald, kunnen dit aangeven bij hun aanmelding. Aanmelden kan tot uiterlijk 1 maart via de bekende aanmeldstroken in de nieuwsbrief of via annelies.rossen@gmail.com

Reclame

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Advertenties