Handbalvereniging Brunssum bestaat 75 jaar


Al 75 jaar kan er in Brunssum handbal gespeeld worden. Dit heugelijke feit wordt op zondag 14 september gevierd.
Het jubileum van Handbalvereniging Brunssum gaat om 10.00 uur sportief van start met een clubdag. In sporthal Rumpen worden voor jong en oud diverse activiteiten georganiseerd die natuurlijk allemaal een link hebben met handbal. Vanaf 14.00 uur kunnen (oud)leden, sponsoren en vrienden van de club in het naastgelegen Cafe Rumpener Beemden terugkijken op de vele mooie jaren handbal in de gemeente Brunssum.
Ter afsluiting is er een feestavond met muziek van Ronnyron en DJ Ignace. Ook is er een tentoonstelling te zien over de geschiedenis van het handbal in Brunssum.
Handbalvereniging Brunssum is in 1990 ontstaan door een fusie van de 75 jaar geleden opgerichte Handvalvereniging Limburgia en het in 1955 opgerichte RK BSV/ HV BSV.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.