Groot deel Heerlen zonder water


Grote delen van Heerlen hebben maandag de hele ochtend zonder water gezeten. De oorzaak was een leidingbreuk bij een brandkraan aan de Parallelweg.
De Heerlense wijken Zeswegen, Eikenderveld en het Maankwartier waren getroffen door de kapotte waterleiding. Het euvel is in de nacht van zondag op maandag ontstaan. Hierbij zijn de nodige liters water over straat uitgelopen. Aan het eind van de ochtend was nagenoeg weer aangesloten op het waterleidingsnetwerk.
Alleen bij de flat Op de Heugden zijn de monteurs van Waterleiding Maatschappij Limburg nog aan de slag. Hier gaan de werkzaamheden nog waarschijnlijk tot het eind van de middag duren.
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.