Gouden Erespeld voor fotograaf Peter Trompetter

foto: Gemeente Kerkrade
Gepubliceerd op 28/02/2025 om 09:17
Laatst bewerkt op 28/02/2025 om 10:04

Peter Trompetter heeft van burgemeester Petra Dassen-Housen de Gouden Erespeld van de gemeente Kerkrade gekregen. Hij krijgt de onderscheiding voor zijn vele fotografisch werk en zijn boeken over Kerkrade en omgeving.

Deze onderscheiding is bijzonder, laat de gemeente weten. Het is de eerste Gouden Erespeld met het nieuwe logo van de gemeente Kerkrade.

De in Bleijerheide geboren Trompetter is bij de meeste mensen bekend als fotograaf. Deze passie begon al op 17-jarige leeftijd. Sindsdien heeft hij menig activiteit en evenement vastgelegd op de gevoelige plaat. Hij fotografeert ook voor streekomroep ZO-NWS.

Peter Trompetter heeft ook diverse boeken gepubliceerd. De meeste zijn gewijd aan de geschiedenis van Kerkrade en omstreken. Hij wordt vaak geprezen om de wijze waarop hij het verleden vastlegt.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties