Briljanten bruidspaar Frans en Irene Pierik in Brunssum
Frans en Irene Pierik-Drozdzok uit Brunssum stapten 65 jaar geleden in het huwelijksbootje. Burgemeester Wilma van der Rijt bezocht het diamanten bruidspaar in hun woning aan de Drossaard in Brunssum.
De in Brunssum geboren Frans werd na 11 jaar ondergronds gewerkt te hebben bij Staatsmijn Hendrik timmerman. Daarna zet hij zich al langere tijd in als vrijwilliger bij verschillende verenigingen en bij het Clemensdomein. Hij is tevens één van de mede-oprichters van het Mijnmuseum. Daarnaast houdt hij van schilderen en tekenen en kijkt graag naar voetbal.
Irene komt uit Heerlen. Zij werkte vroeger als verkoopster in de verfzaak van haar ouders en als demonstratrice voor het Nederlands Zuivelbureau. Irene is actief bij de Poolse vereniging Podlasie maar houdt ook van handwerken en lezen.
Frans en Irene leerden elkaar kennen tijdens het dansen in Heerlerheide. Ze kregen 3 kinderen en hebben 5 kleinkinderen.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.












