Bijzondere intocht voor Sinterklaas in Oirsbeek


De intocht van Sinterklaas in Oirsbeek is één van de bijzonderste intochten in de regio. De goedheiligman arriveert komende zaterdag pas in het Beekdaelse kerkdorp als het donker begint te worden.
De drumband van Kon. Schutterij St. Lambertus en Harmonie St. Gerlachus zorgen ervoor dat Sinterklaas onder muzikale begeleiding om 17.00 uur op het pleintje voor de kerk aankomt. Burgemeester Eric Geurts ontvangt de Sint en zijn pieten.
Ook zijn er speciale Sinterklaasoptredens van Denise en Ritchie, Rempetemp en Cheyenne. De lokale horeca zorgt voor warme chocolademelk en heerlijke lekkernijen op het plein.
Wat vind jij?
Schinveld krijgt een Social Sofa om dorpsgenoten met elkaar te verbinden. Kan jouw omgeving ook zo'n speciale zitbank gebruiken? Laat het ons weten via het reactieformulier.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.