Zwartrijder nog zeker twee weken vast

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 5/02/2016 om 16:48
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:55

De 41-jarige man uit Litouwen die woensdagavond een Duitse conducteur neerstak op het station in Landgraaf blijft zeker nog twee weken achter slot en grendel. Dat heeft de rechter bepaald.

De man zat in de trein van Heerlen naar Duitsland toen hij door de Duitse controleur werd betrapt op zwartrijden. Hierop ontstond een ruzie en tijdens het handgemeen werd de conducteur met een scherp voorwerp in zijn buik gestoken. De man werd met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Achteraf bleken zijn verwondingen mee te vallen.

De zwartrijder is aangeklaagd voor poging tot doodslag.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties