Zoektocht naar vermist persoon

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 7/08/2014 om 21:08
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:04

Hulpdiensten hebben donderdagavond groot alarm geslagen na de vondst van een fiets in de Schinveldse bossen. De fiets werd bij een vijver gevonden en hoort waarschijnlijk bij een persoon die vermist wordt.

Hulpdiensten kregen rond 20.00 uur een melding over de gevonden fiets. Het zoeken naar de vermiste had bij het invallen van de duisternis nog niets opgeleverd. Met speurhonden wordt verder gezocht.

Mogelijk dat ook nog duikploegen worden ingezet. Meer details zijn op dit moment niet bekend.

 

De fiets werd bij een vijver in de bossen gevonden. Foto © LOO-tv | Twan Senden

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties