Werkzaamheden Buitenring schieten op
De werkzaamheden aan de Buitenring Parkstad vorderen gestaag. Vrijdag worden de Rotonde Avantis en de N276 weer vrijgegeven.
In de afgelopen 7 maanden werd de rotonde bij Avantis flink onder handen genomen. Zo werden de riolerings- en afwateringssystemen aangepast en zijn de rotonde en de op- en afritten naar het industriegebied en de stadsautoweg (N281) verbreed. Door het opdelen van de werkzaamheden bleven de omliggende industriegebieden bereikbaar.
Op de verbindingsweg tussen Brunssum en Sittard werden twee turborotondes en een viaduct aangelegd. Tevens werd de weg gedeeltelijk verhoogd zodat de 26 kilometer lange 4-baans Buitenring Parkstad er onder door kan. De werkzaamheden liepen zo voorspoedig dat de aannemers de weg twee maanden eerder vrij kunnen geven.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.