Wereldwinkel in Voerendaal stopt

foto: Wereldwinkel Voerendaal
Gepubliceerd op 10/03/2025 om 09:21
Laatst bewerkt op 10/03/2025 om 12:53

De Wereldwinkel in Voerendaal gaat dicht. Sluiting is volgens het bestuur onvermijdelijk vanwege een tekort aan vrijwilligers.

Niet alleen het tekort aan vrijwilligers is een probleem. Ook de opbrengsten wegen niet op tegen de kosten.

"Dit besluit is genomen met veel pijn in het hart, maar vooral ook met trots op wat in de voorbije 35 jaar is bereikt. Een groot aantal mensen heeft op vrijwillige basis jarenlang een prima bijdrage geleverd aan de eerlijke handel ten gunste van onze leveranciers uit de derde wereld", laat de Wereldwinkel weten.

Al 35 jaar ondersteunt de Wereldwinkel in Voerendaal goede doelen met de verkoop van fairtrade producten. De uitverkoop is inmiddels begonnen. Op zaterdag 29 maart is de wereldwinkel voor het laatst open.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties