Weer grote geldzorgen voor Fortuna

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 18/02/2016 om 09:35
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:54

Fortuna Sittard wordt voor de zoveelste keer geplaagd door grote geldzorgen. De boete van 25.000 euro van de KNVB komt dan ook hard aan.

Spelers, staf en het overige personeel van Fortuna Sittard hebben afgelopen maand niet hun volledige salaris ontvangen. Directeur Joppe Sangen liet aan de Limburgse kranten weten dat er gewerkt wordt aan een structurele oplossing. Of de Sittardse voetbalclub het huidige seizoen nog kan afmaken is nog maar de vraag.

De boete van de Nederlandse voetbalbond kreeg Fortuna omdat de accountant geen goedkeuring wilde geven aan de jaarstukken. Hij vond de financiële onzekerheid te groot. De Sittardenaren worden naar verwachting teruggezet in categorie 1.

De clubs in deze categorie staan alle onder curatele en moeten binnen drie jaar financieel hun zaken in orde hebben. Hiervoor moet de club een plan van aanpak opstellen. Wijkt de club hier teveel vanaf dan legt de KNVB sancties op en kunnen wedstrijdpunten in mindering worden gebracht. Momenteel staan 7 clubs onder financieel toezicht van de KNVB. Roda JC is één van die clubs.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties