VIDEO: Speeltuin in Vaesrade kan open blijven
Melanie en Thomas nemen na dit seizoen het beheer van de speeltuin in Vaesrade over. Daarmee is de toekomst van de speeltuin veiliggesteld.
De afgelopen 50 jaar beheerden Ed en Paula de speeltuin, samen met diverse vrijwilligers. Maar zij gaven eerder al aan te willen stoppen en zochten een opvolging. Die werd aanvankelijk niet gevonden, waarmee het einde voor de speeltuin dreigde.
Melanie is geen onbekende. Zij nam enkele jaren geleden het sterk in verval geraakte dierenpark in Nierhoven over. Ook de kinderboerderij in Vaesrade wordt opnieuw berokken bij de speeltuin en krijgt tevens een maatschappelijke rol als dagbesteding voor mensen met een licht verstandelijke beperking.
Kijk hieronder nog eens naar het nieuwsitem dat ZO-NWS vorig jaar maakte over het echtpaar dat stopt met de speeltuin.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.