VIDEO: Rempetemp als helden ontvangen in Oirsbeek

foto © ZO-NWS & L1
Gepubliceerd op 15/02/2025 om 19:42
Laatst bewerkt op 15/02/2025 om 20:03

Als helden werden ze zaterdag ontvangen tijdens een afterparty in de Schepenbank in Oirsbeek: Roger Pisters, Roger Schils en Jan de Vries van Rempetemp. Een paar uur eerder hadden ze in Roermond het Limburgs Vastelaoves Leedjeskonkoer (LVK) gewonnen.

Veel slaap kreeg het trio niet. Een paar uurtjes maar, want daarna wacht een in allerijl opgezet officieel ontvangst. "Ik heb van 04:30 tot 07:15 uur geslapen", zegt Pisters. "Toen heb ik de krant gelezen, om te controleren of het waar was dat we gewonnen hadden."

De winnaars waren zaterdag zichtbaar onder de indruk van de belangstelling vanuit hun woonplaats. Pisters: "Het doet me wat. Al die mensen hier hoeven dat niet te doen, maar ze doen het wel. Ik heb vorige week gevraagd of we hier terecht konden, maar het was een hele kleine kans dat we ook echt zouden winnen."

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties