Verdachte dode vrouw Oirsbeek vrij

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 22/12/2015 om 09:52
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:55

De vrouw die vorige week in Oirsbeek dood werd gevonden in een kist in haar woning is waarschijnlijk een natuurlijke dood gestorven. Uit sectie op het lichaam is niets gebleken van een gewelddadige dood.

Dat laat het Openbaar Ministerie weten. Daarom haar zoon, die als verdachte werd aangemerkt, dinsdag vrijgelaten. Het onderzoek loopt door.

De zoon werd vorige week woensdagavond aangehouden omdat hij niet kon vertellen waar zijn moeder gebleven was. Anderen waren bezorgd over de vrouw, die een stuk in de 90 is, omdat ze haar al een tijd lang niet hadden gezien.

Bij onderzoek in de woning vond de recherche donderdagochtend een kist met daarin een stoffelijk overschot. Onderzoek bij het NFI bevestigde dat het om het lichaam van de vrouw ging. Hoe lang ze al dood was kon een woordvoerder van het OM niet zeggen.

Het OM bekijkt nu in hoeverre de 60-jarige zoon iets strafbaars te verwijten valt.

Lees ook: stoffelijk overschot gevonden in kist >>

Lees ook: politie doorzoekt woning Oirsbeek >>

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties