Veel schade bij aanrijding in Gangelt

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 25/02/2015 om 13:31
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:01

Bij een aanrijding op de Bahnhofstraße in Gangelt zijn twee auto's flink beschadigd geraakt. Er vielen geen gewonden.

Het ongeluk gebeurde toen een motor vanaf een parkeerplaats van een supermarkt plotseling de weg op reed. Een 33-jarige automobilist uit Gangelt moest flink remmen waardoor een 26-jarige automobiliste uit de plaats achterop de voor haar rijdende auto knalde. Hierbij liepen beide auto's de nodige averij op.

De motorrijder reed gewoon verder zonder zich om het verkeersongeval te bekommeren. De politie is op zoek naar deze man.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties