Veel neerslag in Limburg
Delen van Limburg hebben afgelopen weekend veel regen te verwerken gekregen. In Buchten werd met 125 millimeter de meeste neerslag in Nederland gemeten.
Lokaal viel zelfs meer dan de normale hoeveelheid voor de hele maand augustus (78 millimeter). Daarmee is de kans groot dat de maand augustus de boeken in gaat als extreem nat.
Met deze grote hoeveelheden regen is de droogte in elk geval voorbij, constateren ook de weerbureaus. De komende dagen wordt het droger en vanaf de tweede helft van de week keert de zomer terug.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.