V&D winkels paar weken open

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 23/03/2016 om 13:05
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:54

De meeste V&D-winkels zijn sinds woensdag open voor de executieverkoop. Dat leverde meteen grote drukte op vanwege de koopjesjagers.

Alle 62 filialen in het land, waaronder die in Heerlen, Sittard en Maastricht, zijn drie tot vier weken open om de resterende voorraden te verkopen. Woensdag openden de kleinere warenhuizen; daarna volgen grotere vestigingen als Maastricht op donderdag en Heerlen op vrijdag.

Voor de verkoop worden naast oud-medewerkers ook uitzendkrachten ingezet. Alle filialen moeten leeg verkocht worden en dus worden flinke kortingen op producten gegeven. De curatoren verwachten drukke weken en gaan uit van een landelijke opbrengst van enkele miljoenen euro's.

De opbrengst gaat naar de schuldeisers, waaronder de Belastingdienst en het UWV. In totaal hebben de schuldeisers zo'n 100 miljoen euro aan vorderingen uitstaan.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties