Vaten in leegstaande woning

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 10/08/2016 om 14:24
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:51

De politie heeft in een leegstaande woning in Kerkrade enkele verdachte vaten gevonden. De vaten werden woensdagmiddag aangetroffen in een pand aan de Carboonstraat.

Het is nog onduidelijk welke vloeistof in de vaten zit. De politie en de brandweer sluiten niet uit dat het gaat om afvalstoffen van een drugslaboratorium.

Nader onderzoek moet hierover uitsluitsel geven.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties