Vaten gedumpt in Hoensbroek
Aan de Vaesraderbosweg in Hoensbroek zijn zondagochtend enkele vaten met drugsafval gevonden. De brandweer heeft de plek afgezet en een gespecialiseerd bedrijf ingeschakeld om de vaten op te ruimen.
De vondst werd gedaan rond 8.00 uur zondagmorgen. De Vaesraderbosweg is het weggetje langs de begraafplaats aan de Randweg in Hoensbroek.
Het is de tweede dumping in een paar dagen tijd in de regio. Afgelopen vrijdag werden 15 vaten met chemicaliën gevonden aan de Heringsbosch in Brunssum.
foto (c) LOO-tv | Vince Lankhorst
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.