Van Loo moet 18 chauffeurs ontslaan

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 4/10/2012 om 15:31
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:15

Transportbedrijf Van Loo uit Kerkrade wil 18 chauffeurs ontslaan. Dat meldden de kranten. De ontslagaanvraag is het gevolg van een teruglopende omzet en dalend aantal ritten van diverse klanten.

Van Loo is een van de grootste transporteurs in Limburg. Er werken 150 mensen waaronder 127 chauffeurs. Er wordt geprobeerd de chauffeurs elders onder te brengen maar dat zal moeilijk worden omdat eerder al twee transporteurs uit de regio, Hameleers en Rompen, failliet gingen.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties