Uitstel van betaling Solland Solar
Zonnecellenfabrikant Solland Solar uit Heerlen heeft uitstel van betaling gekregen. De rechtbank stemde dinsdagochtend in met het verzoek van het bedrijf.
Het personeel en vakbond FNV hadden maandag het faillissement aangevraagd omdat al meer dan twee maanden het loon niet wordt uitbetaald. Het bedrijf zit al langer in financiële problemen.
Of een faillissement nog voorkomen kan worden kon bewindvoerder Dominique Roomberg nog niet zeggen. Hij moet nog met de directie van Solland Solar aan tafel.
Shirtsponsor Roda JC
Solland Solar is sinds dit seizoen ook shirtsponsor van Roda JC. Onduidelijk is nog wat het uitstel van betaling en een eventueel faillissement voor gevolgen heeft voor de sponsoring.
Inmiddels zou sprake zijn van een betalingsachterstand. Van de sponsorgelden over de maand juli zou Roda nog niets gezien hebben.
Roda heeft nog geen cent van Solland gezien en voetbalt zaterdag vermoedelijk in 'blanco shirts' zonder sponsornaam #rodajc #l1
— Wilma Loop (@WilmaLoop) 18 augustus 2015
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.