Tot nu toe minder vuurwerkincidenten
Volgens Bureau Halt zijn er in de aanloop naar oud en nieuw minder vuurwerkincidenten in regio. De enige verklaring dat Bureau Halt kan geven is dat jongeren en ouders voorzichtiger zijn geworden.
Bureau Halt legde vorig jaar veel alternatieve straffen op aan jongeren die met vuurwerk in de fout waren gegaan. Dat staat haaks op de meldingen bij het meldpunt vuurwerkoverlast.nl.
Met het meldpunt willen diverse GroenLinks-fracties aansturen op een verbod op het afsteken van vuurwerk door particulieren. Nadat de verkoop van het vuurwerk van start ging, steeg de teller explosief ruim 61.000 meldingen. Verwacht wordt dat het aantal meldingen van vorig jaar (82.000) flink wordt overtroffen. De politie van Limburg zegt echter dat het tot nu toe rustig is met vuurwerkincidenten.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.