Toerisme steeds belangrijker voor Limburg

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 19/01/2017 om 10:43
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:48

De toeristische sector is de laatste jaren steeds belangrijker geworden in Limburg. Uit onderzoek blijkt dat de natuur en het landschap voor 59 procent van de gasten een reden is om de provincie (nogmaals) te bezoeken.

 

Dat liet Anya Niewierra weten tijdens de nieuwjaarsreceptie van de VVV Zuid-Limburg. Op dit moment is de toeristische sector goed voor zo'n 20.000 arbeidsplaatsen en een omzet van 1,2 miljard.

Op dit moment proberen steeds meer gemeenten een graantje mee te pikken uit deze nog steeds groeiende sector. Ook worden diverse voorzieningen in de grensstreek getroffen om toeristen uit Duitsland en België naar hier te krijgen. Met de komst van de Buitenring zal de bereikbaarheid in de regio Parkstad verbeterd worden.

Verder zijn volgens Niewierra de ogen nog altijd gericht op de komst van Nature Wonder World op de Oostflank in Brunssum. Dit jaar zal duidelijk worden of het megaproject doorgaat of niet.

 

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties