Toch cao-akkoord brandweer

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 16/10/2013 om 13:12
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:09

Na bijna vier jaar onderhandelen is er dan toch een cao-akkoord voor de Brandweer Zuid-Limburg. De vakbonden en de brandweer zijn het eens geworden over een sociaal plan en de dienstroosters.

 

 

Hiermee is dan ook een eind gekomen aan een aantal juridische procedures. De brandweerlieden hebben hun ongenoegen over de voorgestelde plannen laten merken door diverse keren te staken.
Alleen het bestuur van de Veiligheidsregio moet het cao-akkoord nog ondertekenen.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties