Taakstraf voor quadrijder Schinveld

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 29/01/2015 om 15:35
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:01

Schinveldenaar Marvin H. (25) heeft een taakstraf van zestig uur gekregen. De man sloeg een 62-jarige plaatsgenoot in september 2012 bij een tankstation  aan de Echterbaan tegen de vlakte.

Het voorval gebeurde na een woordenwisseling over het rijgedrag van H. met zijn quad. Het openbaar ministerie meende dat H. met een quad bewust op het slachtoffer was ingereden.

Maar voor opzet was volgens de rechtbank te weinig bewijs.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties