Stuntende agenten niet vervolgd
De politieman op een scooter die zich hangend aan een politie-auto liet meeslepen is niet bestraft. Dat meldt nieuwssite 1Limburg.
Op 1 maart lekte een filmpje uit van een politie-agent die zich zonder helm op een brommer, hangend aan een politie-auto door Heerlen verplaatste. Het filmpje kwam van een toevallige passant.
Volgens de agenten vervoerden ze een kapotte, gestolen brommer naar het bureau. De agenten kregen in een gesprek met de leiding te horen dat dit niet de juiste keuze is geweest.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.