Stroom- en gasstoring in Amstenrade
De stroom, gas en waterstoring in delen van Amstenrade en Oirsbeek is dinsdagavond opgelost. Door heiwerkzaamheden op de Parallelweg in Amstenrade kwamen dinsdagmiddag zo'n 1.500 woningen zonder stroom, gas en water te zitten.
Tijdens de werkzaamheden werden een gas- en waterleiding en een stroomkabel beschadigd. De watertoevoer kon snel hersteld worden. Het gaslek was pas rond 17.30 gedicht. Rond die tijd hadden nog zo'n 500 aansluitingen geen stroom.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.