Slachtoffer steekvlam naftakraker overleden

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 10/01/2017 om 08:06
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:48

Eén van de twee slachtoffers van de brand bij een naftakraker op Chemelot in Geleen is overleden. De mannen raakten op 28 december door een steekvlam zwaargewond.

Ze waren daar bezig met onderhoudswerkzaamheden. Beiden werden met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Eén van hen is maandag in het ziekenhuis van Aken overleden, laat Sabic weten.

De identiteit van de slachtoffers is niet bekendgemaakt. De Arbeidsinspectie en de Onderzoeksraad voor Veiligheid onderzoeken het bedrijfsongeval.

 

archieffoto (c) LOO-tv | Manuel den Braber

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties