Scootmobiel onder trein: persoon overleden

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 6/06/2016 om 10:39
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:52

In Nuth is maandagochtend een scootmobiel onder de trein gekomen. De bestuurder van de scootmobiel kwam daarbij om het leven.

Het ongeluk gebeurde rond 10.00 uur ter hoogte van de Brakkender Gats. Door het ongeluk rijden tussen Sittard en Heerlen geen treinen.

Meer details zijn niet bekend.

foto © LOO-tv | Etiënne Zegers

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties