Schoten gelost op auto in Gangelt

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 12/10/2015 om 11:23
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:57

In Gangelt is zondagmiddag geschoten op een rijdende auto op de Sittarderstrasse. Daarbij raakte vermoedelijk niemand gewond, maar de achterruit van de auto werd doorboord door kogels.

Hoeveel personen in de auto zaten is onduidelijk. Van de auto waarop geschoten is en de dader ontbreekt elk spoor. De politie trof ter plekke een aantal kogelhulzen aan.

Vanwege de schietpartij bleef de politie de hele zondagavond en nacht paraat in Gangelt. Volgens een woordvoerder van de Duitse politie is de achtergrond voor de schietpartij nog onduidelijk.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties