Roda JC speelt 2-2 gelijk tegen AZ
Met het gelijkspel tegen AZ zondag blijft Roda JC laatste in de eredivisie. De club van Tomasson speelde thuis 2-2 gelijk tegen AZ. Roda JC kwam in de eerste helft op 1-0 voorsprong door een kopbal van Berry Powel.
Maar vijf minuten voor rust lukte het AZ om de gelijkmaker te scoren. Na rust kwam AZ zelfs op 1-2 voorsprong, maar in de 70e minuut redde Hupperts Roda van de ondergang: 2-2.
Guy Ramons moest met zijn tweede gele kaart het veld verlaten na een aanvaring met AZ-doelman Esteban. Roda JC blijft 2 punten achter NEC. Met nog een paar wedstrijden voor de boeg blijft het spannend. Zaterdag speelt Roda bij FC Twente.
Kijk hier naar het fotoverslag van de wedstrijd >>
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.