Roda JC kan niet winnen van Ajax

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 5/02/2017 om 15:18
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:48

Ze hadden er vurig op gehoopt, maar het zat er niet in zondag. Roda JC heeft in eigen stadion niet kunnen winnen van Ajax. Het werd 0-2.

Door de overwinning op Roda komen de Amsterdammers dichter bij koploper Feyenoord. Ajax heeft nu twee punten minder dan de ploeg uit Rotterdam.

Beide ploegen speelden een aantrekkelijke wedstrijd. Aan de kant van Roda hadden Mitchel Paulissen en Abdul Ajagun een aantal mooie kansen.

Het eerste doelpunt viel kort na rust. Davy Klaassen wist in de 53e minuut de bal met succes in het doel bij Benjamin van Leer te krijgen. In de 93e minuut tekende Amin Younes met zijn eerste treffer van dit seizoen.

Van de waslijst aan nieuwelingen had trainer Yannis Anastasiou alleen Mohamed El Makrini in de basis gezet. Door de nederlaag blijft Roda JC op de 17e plaats steken.

Kijk hier naar een fotoreportage van Roda JC - Ajax >>

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties