Politie schrikt overlastgevende jongeren af met helikopter

Gepubliceerd op 8/06/2021 om 10:29
Laatst bewerkt op 8/06/2021 om 10:32

De politie heeft in Hulsberg maandagavond op een indrukwekkende manier korte metten gemaakt met jongeren die met hun scooters voor de nodige geluidsoverlast zorgden. Een politiehelikopter die toevallig in de buurt was liet de crossende jeugd goed schrikken.

Volgens een wijkagent op Twitter sloegen de jongeren gelijk op de vlucht en bleven de scooters achter.

Even later is de wijkagent met de jeugdigen in gesprek gegaan. ‘Operatie Stofwolk’, zoals de agent het noemt, was geslaagd. En ‘de rust wedergekeerd.’

Wat vind jij?
Schinveld krijgt een Social Sofa om dorpsgenoten met elkaar te verbinden. Kan jouw omgeving ook zo'n speciale zitbank gebruiken? Laat het ons weten via het reactieformulier.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties