Politie rijdt drugsdealer klem

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 14/11/2012 om 11:07
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:14

Een 24-jarige drugsdealer is aangehouden na een achtervolging door Heerlen. Agenten hadden gezien hoe op de Oude Kerkstraat vanuit de auto werd gedeald.

Toen ze de bestuurder wilden aanhouden, wist deze met zijn auto te ontkomen door twee politieauto's te rammen. Uiteindelijk lukte het de auto op de Lokerstraat klem te rijden. De verdachte probeerde nog te voet te ontkomen, maar de agenten waren hem te snel af.

De man had 13 gram heroine bij zich.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties