Partijen in gemeenteraad Beekdaelen willen jongerendebat

foto © ZO-NWS
Gepubliceerd op 6/03/2025 om 09:14
Laatst bewerkt op 6/03/2025 om 16:15

Alle partijen in de gemeenteraad van Beekdaelen willen nog vóór de gemeenteraadsverkiezingen van volgend jaar een jongerendebat. Daartoe wordt in de raadsvergadering van komende dinsdag een motie ingediend.

Het debat moet jongeren aansporen actief deel te nemen aan de lokale politiek. Volgens de partijen zijn er nu te weinig jongeren actief in de gemeenteraad.

Ze roepen de burgemeester dan ook op zo'n jongerendebat te organiseren. De onderwerpen waarover de jongeren met elkaar in debat moeten gaan zijn nog niet bekend.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties