Overval uit 2014 opgelost door DNA
Een 36-jarige man uit Heerlen is aangehouden voor een overval in 2014. Dat gebeurde door een zogeheten hit uit de internationale DNA-database.
De man overviel in augustus 2014 een een bejaard echtpaar op de Graverstraat in Kerkrade. Het echtpaar had net gepind.
Tijdens zijn vluchtpoging kwam hij ten val en liep een lichte verwonding op. Tijdens het onderzoek van de politie werd het DNA van de man veilig gesteld en opgeslagen in de database.
De man had een tijdje geleden in Duitsland DNA moeten afstaan omdat hij daar was aangehouden. De man zat in Grave in de gevangenis en zou eigenlijk paaszondag naar huis mogen. Hij mag zich binnenkort verantwoorden voor de beroving.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.