Ornamenten gestolen van graven

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 27/12/2014 om 13:48
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:02

Bij diverse graven op het parochiekerkhof in Merkelbeek zijn bronzen grafornamenten gestolen. De diefstal werd Eerste Kerstdag ontdekt.

Het gaat om zeker 5 graven waarvan bronzen kandelaars, kaarshouders of andere voorwerpen zijn ontvreemd. De ornamenten zijn met grof geweld van de graven gerukt.

Van de diefstal wordt aangifte gedaan. Het kerkbestuur en de gemeente zijn in kennis gesteld. Verdachten zijn nog niet in beeld.

[[wysiwyg_imageupload::]]foto © LOO-tv | Jan Smeets

foto © LOO-tv | Jan Smeets

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties