Ophalen huisvuil eerder vanwege hitte
Vanwege de verwachte hoge temperaturen wordt in Schinnen vanaf woensdag het huisvuil eerder ingezameld. Ophaaldienst RWM stuurt de wagens een half uur eerder op pad.
Om 7.00 uur worden de eerste gft- en restafvalbakken geleegd in Schinnen. Als de temperatuur te ver oploopt stopt de inzameling van huisvuil en wordt die later op de dag weer hervat. Daarom kan het voorkomen dat de afvalbakken pas in de avond geleegd worden.
Zodra de middagtemperatuur weer onder de 25 graden komt wordt het huisvuil weer vanaf 7.30 uur opgehaald, zo laat de gemeente Schinnen weten.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.