Opgepakt na tanken zonder betalen
Een 26-jarige Heerlenaar is aangehouden voor tanken zonder betalen. De man tankte maandagavond bij een tankstation in Schinnen en reed daarna weg.
De eigenaar van het tankstation ging de benzinedief achterna en volgde hem tot op het plein voor het gemeentehuis. In een poging te vluchten raakte hij een geparkeerde auto, de gevel van een woning en een lantaarnpaal.
De tankstationbaas kreeg vervolgens enkele klappen van de Heerlenaar, waarna de dief te voet vluchtte. Hij meldde zich later die avond bij de politie waarop hij werd aangehouden.
De eigenaar van het tankstation moest naar de huisartsenpost om zich te laten behandelen aan de verwondingen in zijn gezicht.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.