Ontmoetingsplek voor geuniformeerden geopend

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 11/04/2016 om 09:07
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:53

In Kerkrade is zaterdag het Geüniformeerden Ontmoetingscentrum Parkstad geopend. Dat is een plek waar mensen die tijdens hun werk een uniform dragen kunnen samenkomen en praten over de, vaak minder prettige, dingen die ze meemaken tijdens hun werk.

De doelgroep is mensen die werken in het leger, bij de brandweer en politie of op een ambulance. Tijdens de opening waren het voornamelijk (oud) militairen die zich lieten zien. Vaak mannen die naar oorlogsgebieden zijn uitgezonden.

In de huiskamer van het ontmoetingscentrum kan vanaf nu met gelijkgestemden gepraat worden over de verschrikkingen die de geüniformeerden tijdens hun werk hebben moeten doorstaan.

Het Geüniformeerden Ontmoetingscentrum Parkstad is te vinden aan de Lambertistraat in Kerkrade.

 

Bekijk je dit bericht via de LOO-tv app, dan kun je het videofragment vinden onder tabblad 'video'.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties