Onderzoek naar psyche schutter Hoensbroek

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 14/10/2015 om 11:17
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:57

In het hoofd van de Hoensbroekse Schutter René M. is een tumor vastgesteld die invloed zou hebben op zijn psyche. Volgens de Limburgse kranten is de medische toestand van de 42-jarige M.  één van de punten waarop de advocaat de verdediging heeft gebaseerd.

M. werd in november 2014 opgepakt nadat hij met een automatisch vuurwapen vanuit een woning aan de Ridder Hoenstraat in Hoensbroek had geschoten. Uiteindelijk kwam hij slechts gekleed in zijn onderbroek naar buiten en gaf zich over. Aanvankelijk werd gedacht dat hij zich overgoten had met een brandbare stof. Een koude douche van de brandweer was het gevolg. In de woning werd een drugslaboratorium gevonden.

Op basis van een MRI-scan wordt nu bekeken of de zaak herzien moet worden. Mogelijk wordt hij dan in een psychiatrische instelling geplaatst.

Als het aan het Openbaar Ministerie ligt krijgt René M. een flinke straf met een behandeling in een tbs-kliniek.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties