OM in hoger beroep in zaak Dug Out
Het Openbaar Ministerie gaat in beroep tegen de uitspraak over de schietpartij bij Dug Out in Sittard. Eigenaar Theo van M. uit Kerkrade kwam op vrije voeten omdat de rechter oordeelde dat er sprake was van noodweer.
De voormalig president van de Red Devils schoot in mei 2015 door de ruit van zijn zaak. Op die manier wilde hij een einde maken aan een levensbedreigende vechtpartij met enkele leden van de rivaliserende motorbende de Bandidos. De rechter gaf aan dat M. weliswaar beter in de lucht had kunnen schieten, maar dat het wel te verwachten was dat in de paniek een schot zou kunnen vallen.
Het OM is het hier dus niet mee eens en noemde het tijdens de rechtszaak al meer geluk dan wijsheid dat de kogel niemand heeft geraakt. Daarom vindt het OM dat M. vier jaar celstraf moet krijgen.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.