Oliespoor achtergelaten door bus

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 28/09/2016 om 14:02
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:50

Een bus heeft op de B56 tussen Gangelt en Süsterseel een flink oliespoor achter gelaten. De Duitse politie ontdekte het oliespoor maandagmorgen.

Door het spoor te volgen werd al snel duidelijk welk voertuig de olie onderweg was verloren. Dat leidde naar een vlak voor de Nederlandse grens achtergelaten oudere lijnbus. Op de bus zaten geen kentekenplaten.

Uit het onderzoek van de politie bleek dat de bus al enkele dagen in Stahe gestaan had. Van de bestuurder van de bus ontbreekt ieder spoor.

 

foto © LOO-tv | Politie Heinsberg

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties